• slider
  • slider
  • slider

> Dom-opieki

Dom opieki w Dębem – o nas

Zapewniamy opiekę nad osobami starszymi z Dębego, Jabłonny, Serocka i Legionowa. Gwarantujemy Państwu wyjątkowy komfort pobytu, wśród malowniczej okolicy, ciszy i spokoju. To bardzo ważne, aby ten etap życia spędzić w godnych warunkach i w przyjemnej atmosferze.

W naszym domu opieki dla seniorów w Dębem posiadamy łącznie 11 miejsc. Oferujemy 3 pokoje trzyosobowe, a także 1 dwuosobowy. Posiadamy w pełni wyposażony pokój kąpielowy, całkowicie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pokoju tym znajduje się zarówno wanna, jak i kabina prysznicowa.

Koszt pobytu stałego w pokoju jednoosobowym wynosi 2800 zł, w dwuosobowym 2500 zł, a trzyosobowym 2200 zł.

Opieka nad osobami starszymi – spokój i wygoda

Każdy podopieczny może liczyć na pełne wyżywienie w formie czterech posiłków w ciągu dnia. Każde śniadanie i obiad, a także podwieczorek i kolacja są przygotowywane według upodobań mieszkańców.

W domu opieki dla seniora „Pod Brzozą” uwzględniamy diety pensjonariuszy, a także szczegółowe wytyczne lekarzy. Do posiłków, a także między nimi, podajemy napoje.

Nasz wykwalifikowany personel dba o wygodę mieszkańców. Współpracujemy również z profesjonalnymi pielęgniarkami, a także opiekunkami.

Rodzinny Dom Pomocy

dla osób starszych i niepełnosprawnych

„Pod Brzozą”

Dębe 11c

05-140 Serock

Zakwaterowanie dla osób w podeszłym wieku

i osób niepełnosprawnych

oraz opieka dzienna dla osób starszych i niepełnosprawnych

w godzinach od 7.00 do 19.00

Tel.: (22) 774-69-12

Tel. kom.: 603-972-902